Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
🕗 PO - PÁ 8:00 - 16:30 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
27.01.2021
ÚNOR 2021 - ve znamení zvýhodněných sestav DAHUA..
Během měsíce února můžete zakoupit zvýhodněné sestavy od výrobců DAHUA nebo LONGSE či ESCAM. Sestavy jsou určené pro "kutily", kteří si zvládnou přimo... číst celé
30.12.2020
IMOU novinky pro 2021
Skladem pro Vás máme NOVĚ bezpečnostní kamery řady IMOU, které se vyznačují především snadnou montáží, WiFi připojením, podporou SD karet, ale nyní ta... číst celé
30.11.2020
nové SMART kamery SKLADEM
V sekci BEZPEČNOSTNÍ KAMERY nově naleznete kamery od společnosti ESCAM, které vynikají především snadnou intalací, nízkou pořizovací cenou a hlavně FU... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. SÍŤOVÉ PRVKY
  3. PASIVNÍ PRVKY
  4. OPTICKÁ KABELÁŽ
  5. PIGTAILY
  6. Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M

Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických p... celý popis
Dostupnost
Skladem
48 Kč
40 Kč
bez DPH
Číslo produktu:70221159
EAN kód:null
Výrobce:Solarix
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact).

  • Konektor: LC
  • Broušení ferule: UPC
  • Rozměr vlákna: 9/125 µm
  • Typ vlákna: G.652.D
  • Délka: 1.5 m
  • Max. zpětný útlum: >50 dB
  • Max. vložný útlum: <0.3 dB
  • Cykly připojení/odpojení: min. 1000
  • Průměr ferule: 1.25 mm
  • Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
  • Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
  • Provozní teplota: -40 až +70°C
  • Skladovací teplota: -40 až +70°C
Parametry
VýrobceSolarix
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Fakturační údaje
  • DDQ CZ s.r.o.
  • Ke Koupališti 1257/4
  • Most | PSČ 434 01
  • IČ 28744161 | DIČ CZ28744161
  • bezplatná linka: 800 100 116
Kamenná prodejna
  • Bezručova 4218
  • Chomutov | PSČ 430 03
  • (vedle Intersportu)
  • 5 parkovacích míst + ♿️
Rychlé Kontakty
DDQ GURU
🕗 PO - PÁ 8:00 - 16:30 hod.
2020 DDQ CZ s.r.o. ©
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz