Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
🕗 PO - PÁ 8:00 - 16:30 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
03.11.2020
Stojany SKLADEM
Nově již skladem stojany na dezenfikci a teplotní terminály zároveň. A to vše v barvě černé nebo šedé. Stojany máme ve 3 variantách: šedý stojan s ... číst celé
30.10.2020
Zřízení bezplatné linky 800 100 116
Pro naše zákazníky jsme od 1.11.2020 zřídili bezplatnou linku (800 100 116), na které naši pracovníci rádi zodpoví Vaše dotazy, případně Vám pomohou s... číst celé
01.10.2020
NOVÉ teplotní rámové detektory
Do konce roku bychom rádi představili novinku v oblasti bezpečnosti vstupů do objektů, spojenou s kontrolou osob. Nově tak zařazujeme rámový detektor ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. SÍŤOVÉ PRVKY
  3. PASIVNÍ PRVKY
  4. OPTICKÁ KABELÁŽ
  5. PIGTAILY
  6. Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m G.657A2 SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-G657A2

Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m G.657A2 SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-G657A2

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických p... celý popis
Dostupnost
Skladem
50 Kč
41 Kč
bez DPH
Číslo produktu:70221459
EAN kód:null
Výrobce:Solarix
Kompletní specifikace

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Použité je vlákno G.657A2 které je méně citlivé na ohyby a je plně kompatibilní s běžnými vlákny G.652D.

  • Konektor: LC
  • Broušení ferule: UPC
  • Rozměr vlákna: 9/125 µm
  • Typ vlákna: G.657.A2
  • Délka: 1.5 m
  • Max. zpětný útlum: >50 dB
  • Max. vložný útlum: <0.3 dB
  • Cykly připojení/odpojení: min. 1000
  • Průměr ferule: 1.25 mm
  • Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
  • Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
  • Provozní teplota: -40 až +70°C
  • Skladovací teplota: -40 až +70°C
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Fakturační údaje
  • DDQ CZ s.r.o.
  • Ke Koupališti 1257/4
  • Most | PSČ 434 01
  • IČ 28744161 | DIČ CZ28744161
  • bezplatná linka: 800 100 116
Kamenná prodejna
  • Bezručova 4218
  • Chomutov | PSČ 430 03
  • (vedle Intersportu)
  • 5 parkovacích míst + ♿️
Rychlé Kontakty
DDQ GURU
🕗 PO - PÁ 8:00 - 16:30 hod.
2020 DDQ CZ s.r.o. ©
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz