Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
🕗 PO - PÁ 8:00 - 16:30 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
10.06.2021
Nová služba RTMP stream
NOVINKA:  od 1.6.2021 jsme oficiálně spustili naši novou službu RTMP.cz   Jedná se o velmi jednoduchou a levnou službu, pomocí které lze streamovat ... číst celé
24.05.2021
Ohodnoťte nás na Seznamu...
Budeme rádi, pokud naše služby ohodnotíte na seznamu. Každé hodnocení je pro nás zpětnou vazbou a motivací pro následující obchodní případy. Děkujeme ... číst celé
09.04.2021
Nové teplotní terminály SKLADEM
Informace pro všechny čekající zákazníky na teplotní terminály Longse: Terminály jsou již skladem v dostatečném množství. Cena je "mírně" vyšší díky c... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Za naši kvalitu mluví hodnocení našich zákazníků


Zboží přehledné, překvapila mě rychlost dodání čínských kamer a jejich kvalita. Snad až na absenci češtiny u některých produktů, ale s tím se člověk smíří. Pořád lepší než kupovat na Ali.
Martin


Zboží skladem neměli, ale přesto nabídli vhodnou alternativu. Možná dobře že tak. Otočné kamery Escam super, mohu jen doporučit i díky onvifu
Luboš


Zbozi objednano v pondeli, doruceno az ve stredu. Ale chapu ze za dopravce obchod nemuze. Alespon ze PPL byla zadarmo
Jaruška


Dají se vykomunikovat zajímavé cenové podmínky. Za mě dobrý a díky za technickou pomoc při oživování
Štefan

  1. Úvod
  2. SÍŤOVÉ PRVKY
  3. PASIVNÍ PRVKY
  4. OPTICKÁ KABELÁŽ
  5. PATCH KABELY
  6. Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-2M-D

Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-2M-D

Optické patch kabely Solarix jsou určeny pro telekomunikační aplikace a datová centra. Poskytují flexibilní propojení mezi aktivními komponenty či mez... celý popis
Dostupnost
Skladem
213 Kč
176 Kč
bez DPH
Číslo produktu:70231129
EAN kód:null
Výrobce:Solarix
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Optické patch kabely Solarix jsou určeny pro telekomunikační aplikace a datová centra. Poskytují flexibilní propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Patch kabely disponují pláštěm LSOH. Ferule optických patch kabelů jsou v provedení UPC (ultra physical contact).

 

  • Plášť: LSOH
  • Skladovací teplota: -40 až +70°C
  • Provozní teplota: -40 až +70°C
  • Konektor: LC/LC
  • Broušení ferule: UPC/UPC
  • Průměr ferule: 1.25 mm/1.25 mm
  • Typ vlákna: G.652.D
  • Délka: 2 m
  • Max. zpětný útlum: >50 dB
  • Max. vložný útlum: <0.3 dB
  • Cykly připojení odpojení: min. 1000
  • Rozměr vlákna: 9/125 µm
  • Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
  • Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
  • Vnější průměr simplexního kabelu: 2.0 mm
  • Tahový prvek: aramidová příze

 

Parametry
VýrobceSolarix
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Proč nakoupit právě u nás?

Zboží si můžete vyzkoušet a prohlédnout v některé z našich prodejen.

Rádi Vám poradíme nebo objednané zboží přednastavíme dle Vašich potřeb.

Zásilky posílame několikrát denně.

Spokojenost našich klientů je na prvním místě.

Kamerové a zabezpečovací systémy, chytrá domácnost, anticovid sortiment a mnoho dalšího jen na ddq.cz

Na našem e-shopu najdete veškerý sortiment pro chytrou, moderní a hlavně bezpečnou domácnost. Od roku 2020 jsme zareagovali na aktuální situaci a nabízíme profesionální anticovid sortiment, který obsahuje dezinfekční stojany, bezdotykové profesionální terminály nebo sety pro počítání lidí. Zařízení si u nás můžete nejen koupit, ale také pronajmout.

Nevíte jaké zboží přesně vybrat? Zavolejte nám nebo navštivte kamenné pobočky v Chomutově nebo Mostě.

Platit můžete kartami   Doprava zdarma již od 3.000 Kč
2020 DDQ CZ s.r.o. ©
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz