Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
🕗 PO - PÁ 8:00 - 16:30 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
01.10.2020
NOVÉ teplotní rámové detektory
Do konce roku bychom rádi představili novinku v oblasti bezpečnosti vstupů do objektů, spojenou s kontrolou osob. Nově tak zařazujeme rámový detektor ... číst celé
30.07.2020
Inteligentní funkce DAHUA (AI)
Nové AI analytické NVR Díky novému analytickému AI NVR (AI = Artificial Intelligence = umělá inteligence) od výrobce Dahua, jsou funkce Face Recognit... číst celé
27.07.2020
SLEVA na vybrané produkty řady IMOU
Nově jsme pro Vás zlevnili některé typy autonomních kamer od společnosti DAHUA řady IMOU. Tyto kamery vynikají poměrem cena / výkon / snadná instalace... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

SÍŤOVÉ PRVKY / PIGTAILY

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-3 z 3
    Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M
    48 Kč
    40 Kč bez DPH
    48 Kč
    40 Kč bez DPH
    Není skladem
      Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
      532 Kč
      440 Kč bez DPH
      532 Kč
      440 Kč bez DPH
      Skladem
        Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m G.657A2 SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-G657A2
        50 Kč
        41 Kč bez DPH
        50 Kč
        41 Kč bez DPH
        Skladem
        Produktů na stránku 204060
        Nepropásněte novinky, akce a slevy!
        Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
        Fakturační údaje
        • DDQ CZ s.r.o.
        • Ke Koupališti 1257/4
        • Most | PSČ 434 01
        • IČ 28744161 | DIČ CZ28744161
        Kamenná prodejna
        • Bezručova 4218
        • Chomutov | PSČ 430 03
        • (vedle Intersportu)
        • 5 parkovacích míst + ♿️
        Rychlé Kontakty
        DDQ GURU
        🕗 PO - PÁ 8:00 - 16:30 hod.
        2020 DDQ CZ s.r.o. ©
        Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz