Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
🕗 PO - PÁ 8:00 - 16:30 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
09.04.2021
Nové teplotní terminály SKLADEM
Informace pro všechny čekající zákazníky na teplotní terminály Longse: Terminály jsou již skladem v dostatečném množství. Cena je "mírně" vyšší díky c... číst celé
26.02.2021
Novinky od ESCAMU
Jak jsem již na sociálních sítích slíbili, stihli jsme včas naskladnit novinky od výrobce ESCAM.  V sekci bezpečnostní kamery můžete nově najít tyto ... číst celé
27.01.2021
ÚNOR 2021 - ve znamení zvýhodněných sestav DAHUA..
Během měsíce února můžete zakoupit zvýhodněné sestavy od výrobců DAHUA nebo LONGSE či ESCAM. Sestavy jsou určené pro "kutily", kteří si zvládnou přimo... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Za naši kvalitu mluví hodnocení našich zákazníků


Zboží přehledné, překvapila mě rychlost dodání čínských kamer a jejich kvalita. Snad až na absenci češtiny u některých produktů, ale s tím se člověk smíří. Pořád lepší než kupovat na Ali.
Martin


Zboží skladem neměli, ale přesto nabídli vhodnou alternativu. Možná dobře že tak. Otočné kamery Escam super, mohu jen doporučit i díky onvifu
Luboš


Zbozi objednano v pondeli, doruceno az ve stredu. Ale chapu ze za dopravce obchod nemuze. Alespon ze PPL byla zadarmo
Jaruška


Dají se vykomunikovat zajímavé cenové podmínky. Za mě dobrý a díky za technickou pomoc při oživování
Štefan

SÍŤOVÉ PRVKY / OPTICKÁ KABELÁŽ

Cena:
Výrobce
Výrobce
Zobrazuji 1-11 z 11
    DROP1000 kabel Solarix 08vl 9/125 3,7mm LSOH E<sub>ca</sub> černý 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOH
    7 079 Kč
    5 850 Kč bez DPH
    7 079 Kč
    5 850 Kč bez DPH
    Skladem
      DROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH E<sub>ca</sub> černý 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOH
      8 591 Kč
      7 100 Kč bez DPH
      8 591 Kč
      7 100 Kč bez DPH
      Není skladem
        Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45
        5 Kč
        4 Kč bez DPH
        5 Kč
        4 Kč bez DPH
        Skladem
          Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60
          5 Kč
          4 Kč bez DPH
          5 Kč
          4 Kč bez DPH
          Skladem
            Optická kazeta pro 24 svárů SXOK-24
            184 Kč
            152 Kč bez DPH
            184 Kč
            152 Kč bez DPH
            Skladem
              Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-1M-D
              202 Kč
              167 Kč bez DPH
              202 Kč
              167 Kč bez DPH
              Skladem
                Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-2M-D
                213 Kč
                176 Kč bez DPH
                213 Kč
                176 Kč bez DPH
                Skladem
                  Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m G.657A2 SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-G657A2
                  50 Kč
                  41 Kč bez DPH
                  50 Kč
                  41 Kč bez DPH
                  Skladem
                    Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M
                    48 Kč
                    40 Kč bez DPH
                    48 Kč
                    40 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
                      532 Kč
                      440 Kč bez DPH
                      532 Kč
                      440 Kč bez DPH
                      Skladem
                        Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý, SXKO-CLT-8-OS-LSOH
                        18 Kč
                        15 Kč bez DPH
                        18 Kč
                        15 Kč bez DPH
                        Skladem
                        Produktů na stránku 204060
                        Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                        Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

                        Proč nakoupit právě u nás?

                        Zboží si můžete vyzkoušet a prohlédnout v některé z našich prodejen.

                        Rádi Vám poradíme nebo objednané zboží přednastavíme dle Vašich potřeb.

                        Zásilky posílame několikrát denně.

                        Spokojenost našich klientů je na prvním místě.

                        Kamerové a zabezpečovací systémy, chytrá domácnost, anticovid sortiment a mnoho dalšího jen na ddq.cz

                        Na našem e-shopu najdete veškerý sortiment pro chytrou, moderní a hlavně bezpečnou domácnost. Od roku 2020 jsme zareagovali na aktuální situaci a nabízíme profesionální anticovid sortiment, který obsahuje dezinfekční stojany, bezdotykové profesionální terminály nebo sety pro počítání lidí. Zařízení si u nás můžete nejen koupit, ale také pronajmout.

                        Nevíte jaké zboží přesně vybrat? Zavolejte nám nebo navštivte kamenné pobočky v Chomutově nebo Mostě.

                        Platit můžete kartami   Doprava zdarma již od 3.000 Kč
                        2020 DDQ CZ s.r.o. ©
                        Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz