Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
🕗 PO - PÁ 8:00 - 16:30 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
03.11.2020
Stojany SKLADEM
Nově již skladem stojany na dezenfikci a teplotní terminály zároveň. A to vše v barvě černé nebo šedé. Stojany máme ve 3 variantách: šedý stojan s ... číst celé
30.10.2020
Zřízení bezplatné linky 800 100 116
Pro naše zákazníky jsme od 1.11.2020 zřídili bezplatnou linku (800 100 116), na které naši pracovníci rádi zodpoví Vaše dotazy, případně Vám pomohou s... číst celé
01.10.2020
NOVÉ teplotní rámové detektory
Do konce roku bychom rádi představili novinku v oblasti bezpečnosti vstupů do objektů, spojenou s kontrolou osob. Nově tak zařazujeme rámový detektor ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

SÍŤOVÉ PRVKY / OPTICKÁ KABELÁŽ

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-11 z 11
    Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý, SXKO-CLT-8-OS-LSOH
    18 Kč
    15 Kč bez DPH
    18 Kč
    15 Kč bez DPH
    Skladem
      DROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH E<sub>ca</sub> černý 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOH
      8 591 Kč
      7 100 Kč bez DPH
      8 591 Kč
      7 100 Kč bez DPH
      Skladem
        DROP1000 kabel Solarix 08vl 9/125 3,7mm LSOH E<sub>ca</sub> černý 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOH
        7 079 Kč
        5 850 Kč bez DPH
        7 079 Kč
        5 850 Kč bez DPH
        Skladem
          Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60
          5 Kč
          4 Kč bez DPH
          5 Kč
          4 Kč bez DPH
          Skladem
            Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45
            5 Kč
            4 Kč bez DPH
            5 Kč
            4 Kč bez DPH
            Skladem
              Optická kazeta pro 24 svárů SXOK-24
              184 Kč
              152 Kč bez DPH
              184 Kč
              152 Kč bez DPH
              Skladem
                Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-2M-D
                213 Kč
                176 Kč bez DPH
                213 Kč
                176 Kč bez DPH
                Skladem
                  Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-1M-D
                  202 Kč
                  167 Kč bez DPH
                  202 Kč
                  167 Kč bez DPH
                  Skladem
                    Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m G.657A2 SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-G657A2
                    50 Kč
                    41 Kč bez DPH
                    50 Kč
                    41 Kč bez DPH
                    Skladem
                      Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
                      532 Kč
                      440 Kč bez DPH
                      532 Kč
                      440 Kč bez DPH
                      Skladem
                        Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M
                        48 Kč
                        40 Kč bez DPH
                        48 Kč
                        40 Kč bez DPH
                        Není skladem
                        Produktů na stránku 4080120
                        Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                        Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                        Fakturační údaje
                        • DDQ CZ s.r.o.
                        • Ke Koupališti 1257/4
                        • Most | PSČ 434 01
                        • IČ 28744161 | DIČ CZ28744161
                        • bezplatná linka: 800 100 116
                        Kamenná prodejna
                        • Bezručova 4218
                        • Chomutov | PSČ 430 03
                        • (vedle Intersportu)
                        • 5 parkovacích míst + ♿️
                        Rychlé Kontakty
                        DDQ GURU
                        🕗 PO - PÁ 8:00 - 16:30 hod.
                        2020 DDQ CZ s.r.o. ©
                        Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz