Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
🕗 PO - PÁ 8:00 - 16:00 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
20.06.2022
Nové kamery s podporou TUYA smart
V sekci autonomních kamer naleznete nové 2 typy kamer, které plně spolupracují s aplikací TUYA SMART, která je velmi oblíbená především z důvodů integ... číst celé
30.05.2022
AJAX SYSTEM - vyjádření k aktuální situaci
Ajax Systems, ukrajinský výrobce elektronických zabezpečovacích systémů, otevírá svůj první velkokapacitní závod v zahraničí — v tureckém Istanbulu. ... číst celé
26.04.2022
Solární kamera QF255 SKLADEM | cenové zvýhodnění
Na měsíc květen jsme pro Vás připravili cenové zvýhodnění velmi oblíbené solární kamery QF255. Součástí kamery je také prodlužovací kabel, díky kterém... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Za naši kvalitu mluví hodnocení našich zákazníků


Zboží přehledné, překvapila mě rychlost dodání čínských kamer a jejich kvalita. Snad až na absenci češtiny u některých produktů, ale s tím se člověk smíří. Pořád lepší než kupovat na Ali.
Martin


Zboží skladem neměli, ale přesto nabídli vhodnou alternativu. Možná dobře že tak. Otočné kamery Escam super, mohu jen doporučit i díky onvifu
Luboš


Zbozi objednano v pondeli, doruceno az ve stredu. Ale chapu ze za dopravce obchod nemuze. Alespon ze PPL byla zadarmo
Jaruška


Dají se vykomunikovat zajímavé cenové podmínky. Za mě dobrý a díky za technickou pomoc při oživování
Štefan

OPTICKÁ KABELÁŽ

Cena:
Výrobce
Výrobce
Zobrazuji 1-11 z 11
    DROP1000 kabel Solarix 08vl 9/125 3,7mm LSOH E<sub>ca</sub> černý 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOH
    7 260 Kč
    6 000 Kč bez DPH
    7 260 Kč
    6 000 Kč bez DPH
    Není skladem
      DROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH E<sub>ca</sub> černý 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOH
      9 196 Kč
      7 600 Kč bez DPH
      9 196 Kč
      7 600 Kč bez DPH
      Není skladem
        Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45
        5 Kč
        4 Kč bez DPH
        5 Kč
        4 Kč bez DPH
        Není skladem
          Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60
          5 Kč
          4 Kč bez DPH
          5 Kč
          4 Kč bez DPH
          Skladem
            Optická kazeta pro 24 svárů SXOK-24
            184 Kč
            152 Kč bez DPH
            184 Kč
            152 Kč bez DPH
            Skladem
              Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-1M-D
              202 Kč
              167 Kč bez DPH
              202 Kč
              167 Kč bez DPH
              Skladem
                Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-2M-D
                213 Kč
                176 Kč bez DPH
                213 Kč
                176 Kč bez DPH
                Skladem
                  Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m G.657A2 SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-G657A2
                  50 Kč
                  41 Kč bez DPH
                  50 Kč
                  41 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M
                    48 Kč
                    40 Kč bez DPH
                    48 Kč
                    40 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
                      532 Kč
                      440 Kč bez DPH
                      532 Kč
                      440 Kč bez DPH
                      Skladem
                        Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý, SXKO-CLT-8-OS-LSOH
                        18 Kč
                        15 Kč bez DPH
                        18 Kč
                        15 Kč bez DPH
                        Není skladem
                        Produktů na stránku 204060
                        Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                        Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

                        Proč nakoupit právě u nás?

                        Zboží si můžete vyzkoušet a prohlédnout v některé z našich prodejen.

                        Rádi Vám poradíme nebo objednané zboží přednastavíme dle Vašich potřeb.

                        Zásilky posílame několikrát denně.

                        Spokojenost našich klientů je na prvním místě.

                        Kamerové a zabezpečovací systémy, chytrá domácnost, anticovid sortiment a mnoho dalšího jen na ddq.cz

                        Na našem e-shopu najdete veškerý sortiment pro chytrou, moderní a hlavně bezpečnou domácnost. Od roku 2020 jsme zareagovali na aktuální situaci a nabízíme profesionální anticovid sortiment, který obsahuje dezinfekční stojany, bezdotykové profesionální terminály nebo sety pro počítání lidí. Zařízení si u nás můžete nejen koupit, ale také pronajmout.

                        Nevíte jaké zboží přesně vybrat? Zavolejte nám nebo navštivte kamenné pobočky v Chomutově nebo Mostě.

                        Platit můžete kartami   Doprava zdarma již od 3.000 Kč
                        2020 DDQ CZ s.r.o. ©
                        Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz