Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
🕗 PO - PÁ 8:00 - 16:00 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
14.09.2022
Přechod z BEDO AJAX od 1.10.2022
1. října podpora pro aplikaci BEDO Ajax končí. Chcete-li nadále používat náš zabezpečovací systém Ajax, stáhněte si aplikaci A... číst celé
27.07.2022
spolupráce SOMFY 2022
Novinkou v našem sortimentu od září 2022 budou vybrané komponenty značky SOMFY. Se společností jsme zahájili v minulém týdnu jednání o spolupráci a zá... číst celé
20.06.2022
Nové kamery s podporou TUYA smart
V sekci autonomních kamer naleznete nové 2 typy kamer, které plně spolupracují s aplikací TUYA SMART, která je velmi oblíbená především z důvodů integ... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Za naši kvalitu mluví hodnocení našich zákazníků


Zboží přehledné, překvapila mě rychlost dodání čínských kamer a jejich kvalita. Snad až na absenci češtiny u některých produktů, ale s tím se člověk smíří. Pořád lepší než kupovat na Ali.
Martin


Zboží skladem neměli, ale přesto nabídli vhodnou alternativu. Možná dobře že tak. Otočné kamery Escam super, mohu jen doporučit i díky onvifu
Luboš


Zbozi objednano v pondeli, doruceno az ve stredu. Ale chapu ze za dopravce obchod nemuze. Alespon ze PPL byla zadarmo
Jaruška


Dají se vykomunikovat zajímavé cenové podmínky. Za mě dobrý a díky za technickou pomoc při oživování
Štefan

OPTICKÁ KABELÁŽ

Cena:
Výrobce
Výrobce
Zobrazuji 1-11 z 11
    DROP1000 kabel Solarix 08vl 9/125 3,7mm LSOH E<sub>ca</sub> černý 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOH
    8 107 Kč
    6 700 Kč bez DPH
    8 107 Kč
    6 700 Kč bez DPH
    Není skladem
      DROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH E<sub>ca</sub> černý 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOH
      10 346 Kč
      8 550 Kč bez DPH
      10 346 Kč
      8 550 Kč bez DPH
      Není skladem
        Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45
        5 Kč
        4 Kč bez DPH
        5 Kč
        4 Kč bez DPH
        Skladem
          Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60
          5 Kč
          4 Kč bez DPH
          5 Kč
          4 Kč bez DPH
          Skladem
            Optická kazeta pro 24 svárů SXOK-24
            184 Kč
            152 Kč bez DPH
            184 Kč
            152 Kč bez DPH
            Skladem
              Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-1M-D
              202 Kč
              167 Kč bez DPH
              202 Kč
              167 Kč bez DPH
              Skladem
                Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-2M-D
                213 Kč
                176 Kč bez DPH
                213 Kč
                176 Kč bez DPH
                Skladem
                  Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m G.657A2 SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-G657A2
                  50 Kč
                  41 Kč bez DPH
                  50 Kč
                  41 Kč bez DPH
                  Skladem
                    Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M
                    48 Kč
                    40 Kč bez DPH
                    48 Kč
                    40 Kč bez DPH
                    Skladem
                      Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
                      532 Kč
                      440 Kč bez DPH
                      532 Kč
                      440 Kč bez DPH
                      Skladem
                        Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý, SXKO-CLT-8-OS-LSOH
                        18 Kč
                        15 Kč bez DPH
                        18 Kč
                        15 Kč bez DPH
                        Skladem
                        Produktů na stránku 204060
                        Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                        Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

                        Proč nakoupit právě u nás?

                        Zboží si můžete vyzkoušet a prohlédnout v některé z našich prodejen.

                        Rádi Vám poradíme nebo objednané zboží přednastavíme dle Vašich potřeb.

                        Zásilky posílame několikrát denně.

                        Spokojenost našich klientů je na prvním místě.

                        Kamerové a zabezpečovací systémy, chytrá domácnost, anticovid sortiment a mnoho dalšího jen na ddq.cz

                        Na našem e-shopu najdete veškerý sortiment pro chytrou, moderní a hlavně bezpečnou domácnost. Od roku 2020 jsme zareagovali na aktuální situaci a nabízíme profesionální anticovid sortiment, který obsahuje dezinfekční stojany, bezdotykové profesionální terminály nebo sety pro počítání lidí. Zařízení si u nás můžete nejen koupit, ale také pronajmout.

                        Nevíte jaké zboží přesně vybrat? Zavolejte nám nebo navštivte kamenné pobočky v Chomutově nebo Mostě.

                        Platit můžete kartami   Doprava zdarma již od 3.000 Kč
                        2020 DDQ CZ s.r.o. ©
                        Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz